AGE Bilgisayar Sistem Otomasyon Faaliyetleri yenilikçi teknolojileri kullanarak müşterilerine kaliteli ve etkin bir hizmet sunma odaklı çalışmalarına 2003 yılında Ankara’da başlamıştır.

Kurulduğu tarihlerde odaklandığı endüstriyel otomasyon yazılımları konusun da yaptığı çalışmaları, kısa bir zaman aralığında bir çok tıbbi tahlil laboratuvarı tarafından kullanılan ürünlere dönüştürmüştür. Firma faaliyet gösterdiği sağlık sektörünün ihtiyaçlarını gözlemleyerek 2007 yılından bu yana “Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Otomasyonu”, “İlaç Takip Sistemi” ve “Sıcaklık Nem Takip Sistemleri” konusunda çalışmalar yapmaktadır.

Deneyimli kadrosunun kazandırdığı ivme ile 10. Yaşını kutlayan firmamız bir çok kobinin yazılımsal ve donanımsal problemlerini kısa zamanda, kabul edilebilir maliyetler ile çözümleyip ulusal ve uluslararası projelerde çözüm sağlayıcı olarak yer almıştır.Ürün Takip ve İzleme Sistemleri Çözümleri için ihtiyacınız olan ekonomik ve uygulanabilir yazılımsal ve donanımsal çözümlerimize buradan ulaşabilir veya daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü